Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Wyniki konkursu “Mój ślub”

Podsumowanie konkursu "Mój ślub" organizowanego przez firmowy salon Annais Bridal - Salon Ślubny Celebrity we Wrocławiu.

28 January 2014

“Mój ślub” był to konkurs organizowany przez firmowy salon Annais Bridal we Wrocławiu – Salon Ślubny Celebrity. Zadaniem było wysłanie ślubnego zdjęcia w dowolnej sukni z kolekcji Annais Bridal. Głosami internautów pierwsze miejsce zajęła pani Anna Krok w sukni Shauna by Annais Bridal – serdecznie gratulujemy! Wygraną był romantyczny weekend we wrocławskim Art Hotelu.

Nagrodę wręczała Anna Wencel reprezentująca salon firmowy i jednocześnie markę Annais Bridal oraz Agnieszka Zakrzewska reprezentująca Art Hotel, w którym Zwycięzcy spędzili romantyczny weekend.

Zwycięskiej Parze serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii (zdjęcia powiększają się po kliknięciu) z tego wydarzenia oraz przeczytania krótkiego wywiadu ze Zwyciężczynią.

Annais Bridal: Gdzie odbyła się uroczystość?

Anna Krok: Ślub odbył się w moim miejscu zamieszkania a mianowicie w Kościele Parafialnym pw Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świerczowie w województwie opolskim w powiecie namysłowskim.

Annais Bridal: Czym kierowała się Pani podczas wyboru sukni ślubnej?

Anna Krok: Suknię ślubną wybierałam odpowiednio do figury. Po głębszych przemyśleniach i opiniach wybrałam fason syreny i model Shauna by Annais Bridal.

Annais Bridal: Jak znalazła Pani nasz wrocławski salon firmowy?

Anna Krok: Salon ślubny znalazłam w Internecie wśród najlepszych salonów ślubnych w naszym województwie. Po wcześniejszych niepowodzeniach w poszukiwaniu mojej wymarzonej sukni  i niezadowalającej wręcz natrętnej obsłudze postanowiłam  poszukać salonu, który spełni moje oczekiwania i nie zawiodłam się. Suknia była taka jaką sobie wymarzyłam.  Mogę z całym szacunkiem stwierdzić, że jesteście Państwo najlepszym salonem ślubnym na Dolnym Śląsku!

Annais Bridal: Jak zapamiętała Pani swój ślub?

Anna Krok: Mój Najważniejszy Dzień w życiu był taki, jak sobie wymarzyłam. Wszystko się udało. Lepszej pogody niż tego właśnie dnia nie mogłam sobie wymarzyć. Było mnóstwo radości,  łez wzruszenia i zabawa do białego rana. To była nasza bajka i mam nadzieję, że będzie trwać do końca naszego życia!

Annais Bridal: Co skłoniło Panią do wzięcia udziału w konkursie?

Anna Krok: Wzięłam udział w konkursie, gdyż chciałam się podzielić emocjami i radością, które towarzyszyły Nam  w tym szczególnym dla Nas dniu, a które przedstawia to zdjęcie.

Dziękujemy bardzo za rozmowę!