Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Winter Wedding

20 January 2016

Choć najpopularniejsze miesiące, w których zakochani ślubują sobie miłość na zawsze to te wiosenno-letnie, znamy wiele młodych par, które jednak zdecydowały się na ceremonię ślubną zimą. Nic w tym dziwnego, bo pomijając kilka drobnych niedogodności, ślub zimą jest wyjątkowo uroczy i fotogeniczny, szczególnie, gdy wybierzemy zaśnieżone plenery górskie.
Jednak sesja fotograficzna to nie wszystko, warto zadbać nie tylko o piękną oprawę wydarzenia, ale także – komfort dwojga jej najważniejszych bohaterów. O ile z garniturem sprawa jest prosta – długi rękaw i długie nogawki są wystarczającą osłoną przed chłodem, a narzucić na całość elegancki płaszcz to raczej samograj. Skupmy się zatem na tej połówce, która jest bardziej narażona na niedogodności, a więc pannie młodej. Wydekoltowane suknie świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia weselnego, a co wcześniej? Czy uroczystość ślubna w zimnym kościele i przyjmowanie dziesiątek uścisków i życzeń szczęścia pod chmurką to wystarczający powód, by poświęcić się i zmarznąć na kość?
My mówimy: nie. Nie poświęcajmy się, tylko połączmy szyk z komfortem. Futrzana etola pod szyją, eleganckie ponczo na ramionach i skórzane rękawiczki powinny załatwić sprawę. Nie musimy wcale kupować jakichś specjalnych, dedykowanych modzie ślubnej. Wystarczy, że całość będzie konweniowała zarówno kolorystycznie, jak i stylem. A panna młoda zamiast kichać i wycierać ukradkiem nos, będzie brylować na parkiecie do wczesnych godzin rannych. Zobaczcie krótki przegląd zimowych akcesoriów, idealnych w połączeniu z suknią ślubną.winter wedding (1)winter wedding3 (1)winter wedding2