Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

WEDDING TATTOO!

7 July 2014

Dzień złożenia ukochanemu przysięgi, że będziecie ze sobą już zawsze, na dobre i złe – w zdrowiu, chorobie, pomyślności lub jej braku to niewątpliwie wyjątkowa chwila. Nie tylko dlatego, że oczy rodziny i przyjaciół zwrócone są tylko ku Waszej dwójce i tego dnia jesteście najważniejsi. I nie tylko dlatego, że przygotowywaliście wszystko długimi miesiącami, a teraz patrzycie na efekty tych przygotowań i jesteście zachwyceni. Przede wszystkim dlatego, że podjęliście decyzję, która może nie jest stuprocentowo nieodwołalna ;) – ale na pewno bardzo wiążąca.

Zapewne dobrze ją przemyśleliście i jesteście pewni, że chcecie się razem zestarzeć, patrzeć na przybywające na ukochanej twarzy zmarszczki, widzieć dorastające dzieci, a potem cieszyć z narodzin wnuków. Symbolem tej pewności i oddania drugiej osobie jest krążek ze szlachetnego kruszcu, noszony na serdecznym palcu. Nie jest to jednak jedyny symbol, jaki można nosić.

Coraz modniejsze stają się wedding tattoos czyli tatuaże, które młoda para robi sobie na okazję zaślubin. Najpopularniejsze z nich to data tego wyjątkowego dnia, modny jest także symbol nieskończoności lub lakoniczne słowa-klucze, takie jak: forever, promise, love, bielieve. Ci odważniejsi tatuują sobie całe sentencje – cytaty, motta, fragmenty ulubionej miłosnej poezji. Urocze są także tatuaże, które uzupełniają się wzajemnie, co podkreśla fakt, iż jedno bez drugiego nie ma racji bytu.

WEDDING TATTOO - DATA

fot: pinterest.com

WEDDING TATTOO - NIESKONCZONOSC

fot: pinterest.com

WEDDING TATTOO - SENTENCJA

fot: pinterest.com

WEDDING TATTOO - SLOWO KLUCZ

fot: pinterest.com

WEDDING TATTOO - UZUPELNIENIE

fot: pinterest.com

Co sądzicie o takim przypieczętowaniu miłości?