Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Trendy w sukniach ślubnych na sezon 2015

31 October 2014

Co sezon z niecierpliwością wyczekujemy wieści na temat najnowszych trendów w modzie – podpatrujemy zdjęcia z wybiegów, studiujemy modową prasę, wydobywamy subiektywnie pojmowane „najlepsze”. Podobnie jest z trendami ślubnymi – jest ich tyle, że możemy swobodnie czerpać tylko to, co najlepiej służy naszej sylwetce, co konweniuje z naszymi ponadczasowymi preferencjami i stylem. W tym cyklu będziemy prezentować trzy z wielu najnowszych tendencji, zaprezentowanych w kolekcjach sygnowanych nazwiskami wielkich projektantów.

Właścicielki obłędnych bioder i widocznego wcięcia w talii powinny dobrze rozważyć fason „syrena”, który był mocno lansowany na pokazach mody ślubnej, między innymi u Ines di Santo, Marchesy czy Lazaro. Ten ultrakobiecy i niesłychanie seksowny krój mogłyśmy podziwiać w różnych odsłonach kolorystycznych, a także rozmaitych miksach tkanin.trendy_annais (3)

Z kolei panie, które pozostaną wierne słynnej „bezie” powinny rozważyć mocne zaakcentowanie talii poprzez ozdobną kokardę odcinającą gorset od spódnicy. Na takie rozwiązanie zdecydowali się na przykład Jesus Peiro, Vera Wang czy Charlotte Barbier.trendy_annais (1)

Projektanci robią również ukłon w stronę tych z nas, które nie wyobrażają sobie tak uroczystej ceremonii w mocno wydekoltowanym gorsecie i skłaniają się ku bardziej skromnymi i subtelnym rozwiązaniom. Zamiast wyświechtanych bolerek narzuconych na nagie ramiona i plecy, proponowane są suknie z rękawkami – najlepiej przezroczystymi, gładkimi lub pokrytymi delikatnymi wzorami koronki.trendy_annais (2)