Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Trendy w sukniach ślubnych na sezon 2015

2 January 2015

Po szaleństwie sylwestrowej nocy mamy głowę pełną modowej różnorodności, zaprezentowanej przez panie podczas pożegnania starego roku. Ilość kreacji, jaką mogliśmy zaobserwować spowodowała istny oczopląs. Te falbany, te plisy, te dekolty!

Tym milej powrócić do konwencji ślubnej, która daje ukojenie swą jednostajną, subtelną kolorystyką i spokojną formą. Dziś znów bierzemy na warsztat trzy trendy na nadchodzący sezon: mgiełkowy dekolt, kwiaty i odkryte plecy.
Ślub to idealna okazja, by w zmysłowy sposób igrać z detalami takimi jak mgiełkowy dekolt. Utkany z delikatnej tkaniny typu organza lub drobny tiul stanowi doskonałą propozycję dla kobiet, które lubią trochę odkryć, ale nie do końca. Kwintesencja kobiecości i zawoalowanej zmysłowości.
Kwiaty to motyw wiecznie modny – nadaje kreacji świeżości i dziewczęcości. W tegorocznych propozycjach Alessandro Angelozzi kwiaty dosłownie zaparły dech w piersiach. Delikatność, subtelność, młodość – oto, jaki efekt możemy uzyskać wybierając kreację zdobną w motywy florystyczne.
Odkryte plecy to najmocniejszy akcent dzisiejszego zestawienia. Polecamy go kobietom świadomym siebie, uwielbiającym skupiać na sobie uwagę i kochających wszelkie aspekty kobiecości.

TRENDY ANNAIS 20156

TRENDY ANNAIS 20157

TRENDY ANNAIS 20158