Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Suknie ślubne z falbanami

30 September 2018

Falbany dodają uroku i szyku sukni ślubnej. W takiej sukience będziesz wyglądać naprawdę imponująco i zjawiskowo. Prezentują się niezwykle kobieco i można dzięki nim uzyskać różnorodny efekt – od zwiewności po przepych.

Najbardziej popularne były w latach 70-tych, dziś wykorzystywane są w każdym stylu, od boho po glamour. 

1538336975401

Falbany mogą być gęste i drobne, szerokie lub wąskie, sztywne lub miękkie. Mogą układać się w różny sposób – poziomo, ukośnie lub rozchodzić od środka kreacji na zewnątrz. Mogą być wykonane z przeróżnych materiałów, jednak to te tiulowe wiodą prym w tym sezonie ślubnym. Od rodzaju materiału i ilości warstw zależy efekt końcowy, który może być zarówno delikatny i romantyczny, jak i majestatyczny.

Projekt bez tytułufal-1

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze sukni ślubnych z falbanami jest konieczność ich idealnego dopasowania do naszej sylwetki. Falbany skupiają na sobie uwagę, optycznie powiększają i poszerzają sylwetkę dlatego na taki model powinny decydować się Panny Młode o szczupłej i drobnej sylwetce, które chcą optycznie wyrównać proporcje ciała, lub dodać sobie kobiecych krągłości. Panny Młode, które nie mają idealnej sylwetki lub mają kilka kilogramów ekstra, ale bardzo chciałyby wystąpić w sukni z falbanami, powinny wybierać takie, które ozdobione są nimi poniżej linii bioder lub u samego dołu spódnicy.

Poniżej przedstawiamy suknie ślubne z falbanami z kolekcji 2019:

Bethany 2

BETHANY kolekcja Annais The Pearl

Chrissie

CHRISSIE kolekcja Annais The Pearl 2019

Daisy

DAISY kolekcja Annais The Pearl 2019

Onika 2

ONIKA kolekcja Annais The Pearl 2019

1905

AMBROSIA1905 kolekcja The Pearl 2019

1907

AMBROSIA1907 kolekcja The Pearl 2019

Dalla

DALLA kolekcja by Ola La 2019

Specta

SPECTA kolekcja by Ola La 2019

Timela

TIMELA kolekcja by Ola La 2019