Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

SUKIENKA NA POPRAWINY

1 September 2014

Współcześnie trudno mówić o ogólnie obowiązujących tradycjach związanych z weselem. Bardzo wiele zależy od indywidualnej wizji, przekonań i budżetu. Niektórzy po uroczystości zaślubin organizują elegancki obiad w restauracji dla najbliższych, inni fetują przez kilka dni z rzędu, a toastom na cześć młodej pary nie ma końca. Gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnymi modelami jest tradycyjne polskie wesele – z imprezą do białego rana i poprawinami dnia kolejnego.

Poprawiny nie zobowiązują do tak ścisłej etykiety w kwestii stylizacji, jak główna uroczystość czyli wesele. Tu można postawić na nieco swobodniejszy look, wybierając sukienkę niewieczorową. Dowolność jest olbrzymia – niektóre panny młode będą dobrze czuły się nie wychodząc poza konwencję białej lub kremowej kreacji, inne dla kontrastu postawią na intensywny kolor. Te bardziej odważne wyjdą poza schemat i wybiorą nietuzinkowe, zwariowane, intensywne printy i zestawienia kolorystyczne. Motywy geometryczne, zwierzęce, florystyczne, paski, cieniowana – wszystko to pozostaje w ścisłej czołówce topowych trendów.

Dziś prezentujemy kilka propozycji z popularnych sieciówek, które z powodzeniem odegrają rolę kreacji poprawinowej. Żadna z nich nie przekracza 300 złotych i każda z pomocą odpowiednich dodatków – w miarę potrzeby – wypadnie szykownie i swobodnie zarazem.

POPRAWINY - ANNAIS! (1)

 

POPRAWINY - ANNAIS! (2)

 

unnamed