Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Ślubne trendy wiosna/lato 2016

19 August 2015

Choć wciąż zanurzeni jesteśmy w trendach bieżących, tendencje z kolejnego sezonu ślubnego – wiosna/lato 2016 coraz silniej torują sobie drogę do modowego świecznika. Czy chcecie wiedzieć co będzie hitem w przyszłym roku?

Zaczynamy od konwencjonalnych trendów, takich, które znane nam są od lat i nikogo specjalnie nie szokują. Po pierwsze: odkryte ramiona. Szczególnie mile widziane są kreacje z hiszpańskim dekoltem carmen oraz sukienki z cieniutkimi ramiączkami. To bardzo udany kompromis pomiędzy pożądaną tego dnia subtelnością i efektu zmysłowości, o którym marzy każda panna.TRENDY 2016 (1)

Po drugie: wyeksponowane plecy. W sezonie wiosna-lato 2016 wybieramy modele z mocno wyciętym tyłem. Modne zdobienia w takim wypadku to koronki, krzyżujące się taśmy, wiązania, kokardki. Wybierając suknię z nagimi plecami warto rozważyć… rezygnację z welonu.TRENDY 2016 (4)

Po trzecie: kokardy. Ten jakże uroczy dodatek, który może zdobić suknię właściwie wszędzie: na plecach, pod biustem, w talii.TRENDY 2016 (5)

Po czwarte: pokazujemy nogi. Do łask powracają długości midi i mini – idealne w przypadku uroczystości plenerowych (nic nie plącze się pod nogami) oraz eleganckiej, ale pozbawionej pompy ceremonii cywilnej.TRENDY 2016 (8)

Po piąte: asymetria. Niesymetryczne góry gwarantują nietuzinkowość kreacji i wymagają sporej powściągliwości jeśli chodzi o dodatki. Dlatego jeśli chcesz poszaleć z biżuterią, raczej rozważ sukienkę o bardziej zachowawczej linii dekoltu.TRENDY 2016 (7)

To nie wszystko, co zapowiedzieli wizjonerzy mody na nowy sezon. W kolejnym poście pokażemy Wam te mniej konwencjonalne trendy!