Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Romantyczna, vintage i minimalistyczna – stylizacje ślubne

26 September 2014

Są pewnie wśród czytelniczek naszego bloga panie, które uroczysty moment ślubowania miłości do grobowej deski mają już za sobą. Idziemy o zakład, że nieraz, przeglądając inspirujące pomysły na oprawę wesela i stylizację ślubną, myślałyście: ach, gdyby można było zaaranżować to wszystko jeszcze raz! Nie miałabym wtedy śnieżnobiałej sukni-syrenki, tylko wielką pudrowo różową bezę. Albo: nie słuchałabym porad koleżanek, tylko wybrała to, co mnie kręci najbardziej: retro-sukienkę do kolan z mnóstwem tiulu i wiązaniem na szyi!

Cóż, pomysłów miewamy więcej niż jest okazji na ich realizację. Dlatego warto gruntownie i bez pośpiechu przemyśleć temat. Pierwszą rzeczą, jaką należy wziąć pod uwagę jest na pewno styl, w jakim widziałybyśmy się tego jedynego, wyjątkowego dnia. Jeśli kochacie romantyczne koronki, delikatne upięcia i łąkowe kwiaty w nieładzie nie ma sensu rezygnować z tego marzenia, nawet jeśli mama postuluje nieśmiertelną satynę, siostra twierdzi, że koronkowy rękawek niedostatecznie eksponuje nasze walory, a przyjaciółka, że to nie czas na look a’la rusałka. Jeśli czujesz, że właśnie w takim wydaniu będziesz wyglądała jak milion dolarów, nie daj się zbić z pantałyku. Później przyjrzyj się krytycznie swojej sylwetce. Pamiętaj: obranie jednego stylu, który cię interesuje nie wyklucza się z poszukiwaniem odpowiedniego fasonu sukni. Minimalizm ma wiele odsłon, suknia vintage również. Możesz swobodnie pogodzić jedno z drugim – wybrać kreację, która sprytnie zatuszuje mankamenty twojej figury, wyeksponuje, co godne pokazania i jednocześnie wpisze się w ulubiony przez ciebie klimat.

Dziś prezentujemy trzy style – trzy propozycje stylizacji ślubnej w sukniach Annais by Ola La. Którą z nich wybrałybyście dla siebie?

1

 

2

 

3