Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Pomysł na ślubną suknię – vintage look

16 June 2014

Moda na styl vintage nigdy nie miała się tak dobrze. Uwielbiamy zapożyczenia z minionych epok, mamy słabość do stylizacji z młodości naszych babć i wiele z nas potajemnie marzy, by właśnie w dniu ślubu dać wyraz tej fascynacji. To doskonała idea, bo styl vintage potrafi bezkonkurencyjnie podkreślić kobiece walory i rewelacyjnie zatuszować to, co niekoniecznie lubimy eksponować.

4

www.pinterest.com

Dlatego, jeśli marzy nam się ślubny look w stylu Audrey Hepburn, Poli Negri czy Rity Hayworth – do dzieła. Znajdźmy fason sukni, który najpełniej odpowie na nasze stylizacyjne potrzeby. Na co postawić, by być panną młodą jak z wiekowej fotografii? ;) My proponujemy trzy akcenty nawiązujące do stylu vintage: odkryte plecy, długi tren i sukienkę o długości midi.

Trudno o coś bardziej zmysłowego niż subtelnie dozowany negliż. Pamiętajmy, że odsłaniając jedno, zasłońmy drugie. Nagie plecy, otoczone koronką świetnie wpiszą się w modę z minionych lat. To propozycja dla pań o nienagannej figurze i szczupłych plecach.

1

www.pinterest.com

Druga opcja looku wzorowanego na modzie naszych babć to sukienka z mocno przedłużoną spódnicą bądź trenem. Tu również mile widziane są koronki, delikatne tkaniny i hafty.

2

www.pinterest.com

Z kolei te z nas, które nie lubią zasłaniać nóg i chętnie czynią z nich swój najistotniejszy atut ucieszy trzecia propozycja czyli sukienki z dołem o długości midi czyli do kolan lub lekko za.

3

www.pinterest.com

Która propozycja wydaje Wam się najbardziej trafiona?