Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Pomysł na niezapomniane zdjęcia ślubne

3 July 2015

Sesja zdjęciowa młodej pary to to temat rzeka. Motywów przewodnich jest bez liku Jedni nie wyobrażają sobie plenerów innych od naturalnych – łąki, lasu, plaży. Inni wybierają niepowtarzalne zakątki znanych metropolii – Paryża, Wenecji, Barcelony. Znamy też amatorów zadymionych, klimatycznych wnętrz klubów muzyczych, sal koncertowych, a nawet murów opuszczonych budynków. Sky is the limit, jak mówi stare powiedzenie i pomysłów jest tyle, ile zakochanych par.

Jest jednak kilka patentów, które mogą stanowić fajną pamiątkę, rozczulać przez dekady oraz – pasują do każdej z wymienionych opcji. Co to za patenty?

Po pierwsze – upamiętnienie ważnej daty. Wasze zdjęcia ślubne będą na pewno przemierzać lata świetlne cyfrowych przestrzeni przekazywane mailem, komunikatorami, portalami społecznościowymi. Niech wśród nich znajdzie się choć jedno opatrzone informacją o dacie doniosłego wydarzenia. Tak, by po latach nikt nie miał wątpliwości, że był to właśnie szósty maja dwa tysiące piętnaście.

Po drugie – podkreślenie roli rodziny. Twoja mama zapewne ma dziś oczy pełne łez,a babcia chlipie w chusteczkę. Pamiętają cię jako maleńką słodką istotkę i nie wiedzą jak to się stało, że właśnie zakładasz własną rodzinę. Brzmi melodramatycznie? Możliwe, ale tak właśnie jest. Poświęć bliskim ci ludziom trochę miejsca “na kliszy”. Takie zdjęcia mają ogromną wartość już teraz, w przyszłości zaś będą bezcenne.

Po trzecie – pies też człowiek. Czworonóg to tylko zwierzak? Nic bardziej mylnego, zwierzak bywa pełnoprawnym i absolutnie ukochanym członkiem rodziny. Znajdą się tacy, którzy uznają takie ujęcia za kiczowate. Nie twierdzimy, że nie są :). Ale są też słodkie i urocze. I będą stanowiły niepowtarzalną pamiątkę waszej ludzko-­zwierzęcej miłości.cute photos ideas (1) cute photos ideas (2) cute photos ideas (3)