Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

pink wedding dress

4 August 2014

Róż to barwa wymagająca i tylko dla wybranych. Jeden fałszywy krok i z kwintesencji subtelności i kobiecego wdzięku wkraczamy w rejony kiczu i śmieszności. Dlatego, nim rozpoczniemy na dobre romans z tym trudnym we współpracy kolorem, powinnyśmy dobrze przemyśleć całość stylizacji i jeszcze raz krytycznie przyjrzeć się idei. Tak na pewno uczyniły nasze dzisiejsze bohaterki – różowe panny młode. W ich kreacjach nie ma miejsca na wpadkę, mimo iż toną w różu.

Gwen Stefani wiele lat temu wybrała suknię z motywem ombre – czyli cieniowaną. Róż w jej wydaniu to wyraźne puszczenie oka do milionów par oczu, patrzących na nią tego dnia – w wydaniu codziennym bowiem Gwen zdecydowanie wybiera styl rockowy. Tym bardziej pozytywnie zaskakuje wybór barwy przewodniej w jej ślubnej kreacji – intensywny róż bardzo służy wokalistce.unnamedPudrowy odcień różu wybrały z kolei Jessica Biel, Portia De Rossi i Reese Witherspoon i w przypadku każdej z nich jest to strzał w dziesiątkę. Suknie gwiazd są eteryczne, urocze i ultra kobiece.pink wedding dress! (2)

pink wedding dress! (3)

pink wedding dress! (4)Z kolei Julianne Moore postanowiła kompletnie zerwać z lookiem ślubnym a’la księżniczka. Prosta suknia w odcieniu lila pięknie konweniuje z nietuzinkową urodą piegowatego rudzielca.unnamed (1)A Wy – co sądzicie o różowej sukni ślubnej – hit czy kit?