Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

O weselnym dress-code ciąg dalszy

19 January 2015

Skoro już podsumowałyśmy sobie podstawy stylizacyjnej etykiety, jaką powinnyśmy się kierować aranżując look będąc gościem na cudzym ślubie, pokażemy Wam jak efektownie czerpać z najnowszych trendów, pozostając w zgodzie z dress-codem.
Mamy dziś trzy propozycje weselnego looku, które na pewno nikogo nie wpędzą w zakłopotanie i nie skradną show pannie młodej ;) Bazujemy na trzech gorących wiosenno-letnich tendencjach, które już za chwilę utorują sobie drogę pośród pozostałości po modzie zimowej.

Po pierwsze nawiązania do stylu lat 60. i 70. – kwiaty, frędzle, lejące tkaniny to niezaprzeczalnie zrobi furorę w nadchodzącym sezonie.
1
Po drugie – fason kimono. Tu w wersji głębokiego granatu – elegancko, powściągliwie, lecz dzięki dodatkom na pewno nienudno.2Po trzecie wreszcie – prześwity i ażury. Z nimi postępujemy ostrożnie, nie oznacza to jednak, że stanowią zakazany owoc. Proponowana intensywnie żółta sukienka to najodważniejsza z propozycji. Jest na tyle zabudowana na górze, że może śmiało pozostać w wersji mini. Do tego modny wiosną miks czerni z bielą.
3 W której z naszych stylizacji widziałybyście się na weselu siostry/przyjaciółki? :)