Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

METAMORFOZA Z ANNAIS BRIDAL – PLUS SIZE – cz. II

Druga część relacji z Metamorfozy z Annais Bridal - w roli głównej Justyna.

2 April 2014

Czas na kolejną relację z naszej metamorfozy! :) Drugą panią, która wzięła udział w akcji Annais Bridal była Justyna spod Wrocławia.

Justyna swoją metamorfozę podsumowała następująco: “Metamorfoza pomogła mi ogromnie w opracowaniu stylizacji i to w każdym aspekcie. Myślę, że to szczególnie dzięki temu, że każdy z ekipy zajmuje się tym profesjonalnie. Suknia- bomba! Nie było zachowawczo, od razu czuć różnicę, że to nie byle jaka marka. Mogliśmy zaszaleć z fryzurą, make-upem i moim zdaniem wyszedł z tego świetny rockowy efekt ;)”

Nasza modelka od początku była zdecydowana, że jej stylizacja powinna być rockowa, niestandardowa i odrobinę drapieżna. Jesteście ciekawi efektów? Od początku! Najpierw sesja przed metamorfozą:

Podczas stylizacji Justyny położyłyśmy nacisk na to, aby dodać sylwetce lekkości i podkreślić jej atuty – piękny dekolt i wcięcie w talii.

Justyna odnośnie makijażu była zdecydowana – smokey eyes i koniec! :) Makijaż podkreślił migdałowy kształt oczu i pełne usta.

Stylizację dopełniła drapieżna fryzura – lekki irokez, przełamany kobiecymi falami.

I tym razem w międzyczasie za sprawą Doroty z Kwiatkarium powstawał bukiet dopasowany do całości stylizacji – w odcieniach czerwieni i bordo.

Czas na finał stylizacji – Justyna zdecydowała się na model Luciana z kolekcji Annais Bridal by Ola La. Suknię przedstawiłyśmy także z czarną szarfą, która wyraźnie zaznaczyła talię.

Zapraszamy do galerii!