Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

METAMORFOZA Z ANNAIS BRIDAL – KLEPSYDRA – część I

Pierwsza część relacji z Metamorfozy z Annais Bridal - w roli głównej Justyna.

2 April 2014

Jak już wiecie, 15 marca we wrocławskim Art Hotelu odbyła się organizowana przez Annais Bridal metamorfoza. Do metamorfozy zaprosiłyśmy trzy panie – każda reprezentowała inny typ figury, urody i charakteru :). Zadbałyśmy o makijaż, fryzurę, bukiety oraz oczywiście o idealną kreację ślubną. Każda z pań mierzyła kilka kreacji Annais Bridal by wybrać tę, w której najlepiej się czuła i w które najlepiej wyglądała.

Metamorfozę rozpoczęła Justyna, która specjalnie dla nas przyjechała z Krakowa. Choć wstała tego dnia o 5 rano, cerę miała promienną a oczy błyszczące :).

Zaczęliśmy od zdjęć “przed” – bez makijażu, w codziennej stylizacji.

Justyna może pochwalić się talią osy – chciałyśmy, aby suknia podkreślała jej figurę. Czas na przymiarki!

Przymierzałyśmy także ozdoby do włosów:

I oczywiście – welon :)

Wszystkie stylizacje fachowym okiem oceniały przedstawicieli marki – Anna Wencel i Anna Dziadowicz.

Wybór sukni ślubnej nie należy do najłatwiejszych – warto przymierzyć kilka różnych modeli, nawet tych, których nie bierzemy pod uwagę!

Wspomniana talia osy i Justyna w klasycznej princesce od Annais Bridal:

Następna w kolejności była fryzura – zadbała o nią Katarzyna Kruk. Justyna ma bardzo długie i błyszczące włosy – Kasia mogła więc zaszaleć z fantazyjnym upięciem, w które wplotła kilka kwiatów – takich jakie “wystąpią” w bukiecie.

Gdy na głowie Justyny pojawiły się termoloki, przyszła kolej na makijaż. Maja Lewicka makijażem podkreśliła oczy Justyny i jej delikatną urodę.

Gdy makijaż był już prawie gotowy, do akcji znów wkroczyła Kasia, by dokończyć misterne upięcie i ozdobić je kwiatami.

W międzyczasie, za sprawą Doroty z Kwiatkarium, powstawał bukiet ślubny dla Justyny. Florystka po konsultacji z makijażystką, zdecydowała, że bukiet powinien być w różnych odcieniach różu – od pudrowego po intensywny, mocny róż.

Justyna zdecydowała się na suknię Elisha z kolekcji Annais Bridal by Annais Bridal.

Zobaczcie efekty tej metamorfozy: