Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Metamorfoza z Annais Bridal – BACKSTAGE

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z backstage'u naszej akcji!

19 March 2014

15 marca we wrocławskim Art Hotelu przy ul. Kiełbaśniczej 20 odbyła się METAMORFOZA Z ANNAIS BRIDAL. Ze zgłoszeń, jakie otrzymywałyśmy drogą mailową, wybrałyśmy trzy Panie – Justynę Dynur, Magdalenę Pióro oraz Justynę Kołtun – i zaprosiliśmy je na Metamorfozę.

Sobotę rozpoczęłyśmy kawą z ciastkiem. Następnie każda z Pań mogła przymierzyć suknie Annais Bridal i wybrać tę, która najbardziej jej odpowiadała. Gdy już wszystkie suknie były wybrane, Paniami zajęła się doświadczona fryzjerka – Katarzyna Kruk.

W międzyczasie, wizażystka i makijażystka Magda Maja Lewicka planowała taki make up, który będzie pasował zarówno do urody i charakteru każdej z Pań, jak i wybranej sukni, fryzury i bukietu. Nad tymi ostatnimi czuwała Dorota Paszek z Kwiatkarium – każda z Pań otrzymała bukiet doskonale dopasowany do charakteru całej stylizacji.

Każda z Pań uczestniczyła również w profesjonalnej sesji wykonanej przez fotografa modowego Stanleya Ipkissa – wyniki sesji już wkrótce! Tymczasem zapraszamy do galerii dokumentującej backstage całej akcji!