Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

„Metamorfoza Panny Młodej” z Annais Bridal

15 November 2016

4 miasta, 4 salony, 12 niezwykłych przemian! W najbliższy piątek 18 listopada rozpoczynamy serię metamorfoz dla przyszłych Panien Młodych. To jedna z niewielu okazji, aby zanim staniemy na ślubnym kobiercu poczuć magię przygotowań oraz zobaczyć się w zupełnie innej odsłonie.

W akcji biorą udział cztery salony z czterech miast, czyli kolejno:

  • 18 listopada – Kraków, Carolina Novia, ul. Długa 23
  • 25 listopada – Łódź, Najna, ul. Jaracza 6
  • 2 grudnia – Warszawa, Mona Liza, ul. Nowolipki 13
  • 9 grudnia – Wrocław, Celebrity, ul. Jedności Narodowej 150a
31-1024x713

Metamorfozy 2014

Podczas wydarzenia, wybrane w ramach konkursu na portalu Facebook, Panie zostaną poddane metamorfozie – dobierzemy im suknię, biżuterię oraz ozdoby do włosów i wykonamy makijaż. Całość zostanie uwieczniona na pamiątkowych zdjęciach, a dodatkowo laureatki otrzymają voucher 15% zniżki na dowolną suknię ślubną z najnowszej kolekcji marki Annais Bridal. Dodatkowe atrakcje przygotują partnerzy akcji, czyli:

  • Mary Kay Polska, prestiżowa marka kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, odpowiedzialna za makijaż laureatek,
  • DECOLOVE – unikatowe, ręcznie robione akcesoria modowe, m.in. broszki-kwiaty, kokardy na wiele sposobów, kobiece naszyjniki, kwiatowe opaski,
  • Kiara – biżuteria ślubna (kolczyki, bransoletki, naszyjniki, klipsy, diademy, spinki do włosów) ze szkła i kryształów.
metamorfozy2014

Metamorfozy 2014

Weź udział w metamorfozie!

Aby wygrać metamorfozę w jednym z salonów wystarczy wejść na profil marki Annais Bridal na Facebooku i wziąć udział w konkursie. W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy opisać „Jaki jest Twój wymarzony ślub?”. Trzy Panie, które napiszą najciekawszą odpowiedź zostaną zaproszone na metamorfozę. Post co tydzień dotyczy innego salonu w innym mieście. Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem (TUTAJ).