Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

“Metamorfoza Panny Młodej” w Krakowie [GALERIA ZDJĘĆ]

21 November 2016

W słoneczny piątek 18 listopada wybraliśmy się do Krakowa, aby rozpocząć cykl naszych Metamorfoz. Tym razem spotkaliśmy się w salonie sukien ślubnych Carolina Novie, który znajduje się przy ul. Filipa 2.

1

2

9

44

45

10

Przemianie zostały poddane trzy Panie, które w pierwszej kolejności przymierzały oraz wybierały najodpowiedniejszą suknię ślubną. Niezawodna i profesjonalna obsługa salonu udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania oraz doradzała w kwestii doboru sukni oraz dodatków.

18

39

17

Następnie każda z Pań została oddana w ręce wizażystki Mary Kay, która wykonała makijaże pasujące do danego typu urody oraz charakteru sukni.

12

28

36

Na koniec dobraliśmy Paniom biżuterię oraz ozdoby do włosów…

21

29

38

…i wykonaliśmy profesjonalną, pamiątkową sesję zdjęciową.

agata

patrycja

karolina

25 listopada spotykamy się w Łodzi w salonie sukien ślubnych NAJNA, a 2 grudnia w Warszawie w salonie MONA LIZA!

33

Weź udział w metamorfozie!

Aby wygrać metamorfozę w jednym z salonów wystarczy wejść na profil marki Annais Bridal na Facebooku i wziąć udział w konkursie. W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy opisać „Jaki jest Twój wymarzony ślub?”. Trzy Panie, które napiszą najciekawszą odpowiedź zostaną zaproszone na metamorfozę. Post co tydzień dotyczy innego salonu w innym mieście. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

32

Partnerami wydarzenia są firmy:

  • Mary Kay Polska, prestiżowa marka kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, odpowiedzialna za makijaż laureatek,
  • DECOLOVE – unikatowe, ręcznie robione akcesoria modowe, m.in. broszki-kwiaty, kokardy na wiele sposobów, kobiece naszyjniki, kwiatowe opaski,
  • Kiara – biżuteria ślubna (kolczyki, bransoletki, naszyjniki, klipsy, diademy, spinki do włosów) ze szkła i kryształów.

3

4  5

7