Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Kreatywne zaproszenia na ślub

13 October 2014

Planowania ślubu na pewno nie zaczyna się od aranżacji ślubnego zaproszenia, ale zaproszenie bywa pierwszym krokiem w realizacji nakreślonych wcześniej ustaleń i pierwszym, co oznajmia światu, że dni formalnej wolności dwojga zakochanych w sobie ludzi – są już policzone!

Dziś oddaliśmy się refleksji na temat właśnie zaproszeń – czy wystarczy, by były ładne? Czy muszą być śmiertelnie poważne? Czy można potraktować je jako kolejne pole do pokazania światu, że to, co łączy pannę młodą i pana młodego jest absolutnie wyjątkowe? Wszystko zależy od Waszej wizji, kreatywności, odwagi i… funduszy. Tak, tak, to ostatnie również ma znaczenie, bo nietuzinkowe zaproszenia, jakie za chwilę Wam zaprezentujemy czasem wymagają sporego wysiłku, nie tylko przy wypisywaniu nazwisk zaproszonych…

Oto nasz subiektywny ranking najbardziej oryginalnych zaproszeń ślubnych:

Miejsce 10.

wedding invitation ANNAIS (3)

Zaproś na wesele i zaproś do zabawy. Jesteśmy przekonani, że zaproszenie nadrukowane na puzzle wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Miejsce 9.

wedding invitation ANNAIS (5)

Zaproszenie – plakat filmowy. Dla ludzi o dużym poczuciu humoru, dystansie i… postępowej rodzinie, która zamiast oburzyć się – wybuchnie serdecznym śmiechem.

Miejsce 8

wedding invitation ANNAIS (9)

Zaproszenia jak rachunki z supermarketu. Z tym, że zamiast listy zakupów – informacja o ceremonii ślubnej. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie serduszko, które tworzą w pudełku – romantyczne i urokliwe.

Miejsce 7

wedding invitation ANNAIS (1)

Zaproszenie-klisza. Odrobina retro-uroku i nietuzinkowy pomysł.

Miejsce 6

wedding invitation ANNAIS (10)

Zaproszenie 3D. Otwieramy, a w środku trójwymiarowa całująca się para młoda. Możemy być pewni, że takie zaproszenie zostanie starannie ułożone w puszce na pamiątki i zachowane dla potomności.

Miejsce 5

wedding invitation ANNAIS (6)

Zaproszenie-zawieszka. Ten projekt łączy w sobie piękno, subtelność i oryginalność. No i mamy pewność, że jeśli nasz przyszły gość zawiesi zaproszenie w widocznym miejscu – na pewno nie zapomni o dniu ceremonii.

Miejsce 4

wedding invitation ANNAIS (7)

Zaproszenie z cyklu „do it yourself” – czyli pomóż nam zacisnąć węzeł małżeński. Romantyczne i wymowne.

Miejsce 3

wedding invitation ANNAIS (4)

Zaproszenie- balonik. Pomysłowe i niedrogie, a przy tym szalenie urocze.

Miejsce 2

wedding invitation ANNAIS (2)

Zaproszenie-zagadka. Nic nie widzisz? Załóż okulary i wszystko stanie się jasne!

Miejsce 1

wedding invitation ANNAIS (8)

Zaproszenie-płyta winylowa. Wysokobudżetowe, ale wysmakowane i godne najwyższego podziwu za kreatywność i estetykę wykonania.