Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

DEKOLTY SUKIEN ŚLUBNYCH – CZĘŚĆ 3

6 October 2014

Dziś po wielu estetycznych uniesieniach, jakimi nieustannie częstujemy Was na naszym blogu ;) znów przychodzi pora na odrobinę przydatnej wiedzy, która uchroni Was przed stylistyczną gafą i zapewni olśniewający look weselny. Czas na trzecią część prelekcji na temat dekoltów: łódka, dekolt z prześwitem oraz klasyczny okrągły – na który z nich postawiłybyście w dniu swojego ślubu?

Łódka to ciekawa propozycja dla tych z nas, które mają drobne ramiona – masywne w tym fasonie nie wypadną najlepiej. Łódka dobrze gra z niewielkim lub średnim biustem, dodatkowo – taka z kaskadami może przydać kilka centymetrów w obwodzie piersi. Pamiętaj, że jeżeli masz długą szyje dekolt ten optycznie ją skróci. A zatem, jeśli wręcz przeciwnie: szyję masz krótką i masywną – zrezygnuj z łódki.DEKOLT3 annais (2)

Dekolt z prześwitem będzie odpowiedni dla kokietek, które lubią pokazać kawałek ciała, jednak w sposób możliwie subtelny i zawoalowany. To doskonała alternatywa dla pań z dużym biustem, które nie zamierzają go zakrywać (i słusznie – dekolty pod szyję przy sporych piersiach dodają sylwetce kilogramów), a jednocześnie nie chcą wyglądać wyzywająco.DEKOLT3 annais (3)

Klasyczny okrągły dekolt dobrze podkreśli zarówno niewielki, jak i średni biust. Panie z większymi piersiami lepiej wypadną wybierając dekolt bardziej pionowy, na przykład amerykański lub inny w kształcie litery V. Dekolt okrągły jest też na tyle prosty w formie, że bezkonkurencyjnie umożliwia efektowne wyeksponowanie bogatej biżuterii.DEKOLT3 annais (4)