Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Annais Bridal na Airport Bridal Day

15 January 2016

Airport Bridal Day stanowi jeden z najbardziej stylowych eventów ślubnych w Polsce. 10 stycznia tego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w drugiej jego edycji, która odbyła się w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Event poprowadziły Ewa Wojciechowska – dziennikarka i Paulina Sygnatowicz – autorka bloga Love my dress. Na spotkanie z uczestnikami czekali eksperci z branży ślubnej, którzy starali się rozwiązać dylematy organizacyjne Par Młodych. Odpowiadali między na pytania dotyczące aranżowania ślubnego looku oraz najnowszych trendów weselnych. Jedną z atrakcji imprezy były dwa pokazy mody: pokaz kolekcji sukien ślubnych Annais Bridal oraz garniturów PAWO. Suknie ślubne Annais zaprezentowała między innymi obecna Miss Polski- Magdalena Bieńkowska. Każda z uczestniczek imprezy mogła skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących wyboru sukni ślubnej oraz dodatków.

Atrakcyjne panele eksperckie dotyczyły nie tylko mody, ale także dekoracji weselnych czy wyboru ślubnego tortu. Można było wziąć udział w lekcji tańca oraz warsztatach DIY. O oprawę muzyczną eventu zadbali Dj&Sax oraz Biurkowski Events, a o podniebienia gości kucharze, których wyczyny goście podglądali na żywo, gdyż bufet miał formę tak zwanego life-cooking.

Stylową imprezę zwieńczył konkurs – jedna z par miała niepowtarzalną okazję wygrać wesele zorganizowane w Airport Hotel Okęcie wraz z kreacją i dodatkami dla Pary Młodej. Wygraną parą okazali się Milena i Michał.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego eventu ;)