Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Annais Bridal – brillant elegance

Przewodnik po kolekcji Annais Bridal

19 January 2014

Annais Bridal trzy kolekcje: Annais Bridal, Ambrosia Line oraz by Ola La. Każda z nich skierowana jest do innej kobiety – ponieważ każda z nas jest inna!

 Kolekcja Annais Bridal to klasyka dla kobiet, które znają swoje atuty i nie boją się ich podkreślać. Fasony z tej kolekcji skierowane są do eleganckich, zmysłowych Panien Młodych ceniących klasykę a jednocześnie mających odwagę wyróżniać się z tłumu.

 Annais Bridal to między innymi suknie o fasonie A i talią podkreśloną ozdobnym pasem. Rossy i Miriam to dwa przykłady sukni o tym fasonie. Krój ten pasuje praktycznie do każdej figury – świetnie zatuszuje zbyt szerokie biodra i podkreśli talię.

 

 W kolekcji znajdują się także suknie o fasonie syrenki. Suknie te przeznaczone są dla kobiet o kobiecych kształtach – idealnie podkreślają talię i biodra. Przykładem takiej sukni jest m.in. Helen czy Vicky.

 Princeska to propozycja dla kobiety, która na swoim ślubie chce prezentować się baśniowo. Ważne, aby princeskę zrównoważyć makijażem i dodatkami – by suknia nie przyćmiła Panny Młodej. Księżniczki Annais Bridal to między innymi Latoya i Sarah.

 Dla Pań, które swoją stylizacją chcą nawiązać do lat 50, mamy również propozycję retro – suknie o długości za kolano. Będą się wspaniale prezentować podczas piruetów i obrotów, podkreślają również talię i tuszują biodra.

 Annais Bridal oferuje także rozwiązania systemowe. Dlaczego w kościele nie wystąpić w sukni do ziemi a na weselu zadziwić gości krótszym przodem sukni? Na takie rozwiązanie pozwala Nefre. Dół tej kreacji wykonany jest z elementów tiulowych, które tworzą efekt napuszenia. Jedna część spódnicy może być zdejmowana, przez co uzyskuje się suknię krótką z przodu i dłuższą z tyłu.