Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

Ambrosia Line – sweet glamour

Przeowdnik po kolekcji Ambrosia Line

26 January 2014

Kolekcja Ambrosia Line skierowana jest do kobiet uwodzicielek, słodkich i zmysłowych. Kobieta w sukni Ambrosia Line zna swoją wartość, potrafi podkreślać atuty swojej sylwetki, lubi błyszczeć i wyróżniać się z tłumu.

Ambrosia Line to między innymi suknie o fasonie księżniczki, wykonane z tiulu z dekoltem w kształcie serca. Taki fason podkreśla ramiona i dekolt, wyraźnie także zaznacza talię.

Ambrosia Line to także organowe princeski ozdobione koronkowymi aplikacjami. Podkreślają biodra a talia zaakcentowana jest wiązaną szarfą z aplikacjami wykonanymi z kamieni. Koronkowy top w takim fasonie pięknie podkreśla biodra a odkryty dekolt uwydatnia szyję.

W kolekcji znaleźć można także suknie o fasonie litery A. Panny Młode zakochane w koronkach mogą wybrać model wykonany z kilku koronkowych warstw dodatkowo wykończonych koronkowymi brzegami i talią podkreśloną zapinanym pasem.

 Suknie o fasonie litery A są także szyte z satyny. Poniżej przykład sukni Ambrosia Line z asymetrycznymi, podkreślonymi koronkowymi aplikacjami zakładkami, które doskonale modelują sylwetkę.

W Ambrosia Line nie mogło także zabraknąć sukien o fasonie ulubionym przez mężczyzn – fasonie syreny. W kolekcji wyraźnie wyróżnia się suknia, której spodnia satynowa warstwa ma linię syreny a wierzchni – tiulowa z koronkowymi aplikacjami – jest szersza i tworzy niemalże fason litery A. Ułożone na pasie i biuście tiulowe draperie modelują sylwetkę a suknia jest bardzo kobieca a przy tym niesamowicie wygodna!

Ambrosia Line to także syreny uszyte z delikatnego tiulu ozdobionego koronkowymi aplikacjami. Poniższy model to połączenie dekoltu zakrytego półprzezroczystym tiulem i głębokiego dekoltu na plecach, który równoważny zabudowany przód sukni.

[galeria id=1402-1