Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

7 rzeczy, których należy unikać dzień przed ślubem.

20 February 2016
Dzień przed ślubem to niełatwy czas. Ostatnie przygotowania, stres, pośpiech i obawa, czy aby na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie możesz pozbyć się myśli, że o czymś zapomniałaś albo strachu, że losowy wypadek pokrzyżuje plany? Dzień przed ślubem to najlepszy czas na relaks. Z reguły wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, a Ty masz czas na odpoczynek psychiczny i fizyczny. Przecież Panna Młoda musić być wypoczęta i uśmiechnięta! Dlatego zamiast się zamartwiać zaproś koleżanki i wspólnie znajdźcie relaksujące dla wszystkich zajęcie. To, czego zdecydowanie nie powinnaś robić dzień przed ślubem, znajdziesz poniżej!
 

 
pin-12-reflection
Dorothy Gautreaux Photography

 
 
Zmiany. Szczególnie jeśli są znaczące lub poważne, a nie daj Boże takie, które są związane ze ślubem. Kiedy ponoszą Cię emocje, Twój ogólny ogląd sytuacji jest inny. Przede wszystkim trudno żebyś myślała obiektywnie i całościowo podsumowywała sytuację. Poza tym, cokolwiek zechciałabyś zmienić, dzień przed ślubem jest już za późno i raczej nic nie pomoże. Wszystko co zostało zrobione jest w porządku i… będzie dobrze!
 

 
pinterest-pic-9
Ameris Photography
 

 
Większa impreza. Odprężająca kolacja z dziewczynami dzień przed ślubem brzmi świetnie, pod warunkiem, że nie przesadzicie z alkoholem. Siedzenie do późna też nie wypłynie dobrze ani na Twój wygląd ani na samopoczucie następnego dnia. Kac w dzień ślubu? Chyba nie możesz sobie wyobrazić czegoś gorszego! Powstrzymaj się z szaleństwami do wesela!

 
pinterest-pic-16
Miller + Miller Photography

Diametralne zmiany wyglądu. Z pewnością masz już dobraną fryzurę i makijaż oraz upewniałaś się już wszystkich koleżanek, że będziesz wyglądać idealnie. Nie ma więc sensu w pośpiechu dokonywać drastycznych zmian, których później możemy żałować. Na dzień przed ślubem unikamy również zabiegów upiększających. O depilację, zabiegi skórne i peelingi powinniśmy zadbać kilka dni wcześniej, by uniknąć ewentualnego bólu i podrażnień.
 

 
pinterest-pic-10
Flowers by the Vase on Etsy
 

Pikantne lub tłuste jedzenie. Skurcze brzucha, wzdęcia i biegunka to nie najlepsi przyjaciele Panny Młodej. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów trawiennych, unikaj obfitej kolacji. 
 

9f660979a477903d2ac541b3d87e8ec1

Tamedealiziaza


Realizować śmiałe pomysły. Większość firm, biorących udział w organizacji wesela, ostatnie sprawy zamyka najpóźniej dwa dni przed ślubem. Nie wydzwaniaj do nich w nocy z proponowaniem zmian, czegokolwiek by nie dotyczyły. Po prostu nie martw się, działanie pod wpływem stresu nie pomaga. 
 

 
wedding-getaway
Emily Heizer Photography
 

Oglądać smutny film. Opuchnięte oczy to ostatnia rzecz, którą każda z nas chciała by mieć w dniu ślubu…
 

 
enhanced-buzz-15476-1371237047-28
haleysheffield.com
 

Zbyt wiele czasu przed ekranem. Jedną z ogólnie przydatnych życiowych wskazówek jest ta która mówi o ograniczaniu patrzenia na jakiekolwiek ekrany (telefon, laptop, telewizor). Najlepiej na godzinę przed snem przyciemnić światła albo oglądać nieoświetlone widoki za oknem. Te ostatnie kilka godzin powinno być czasem tylko dla Ciebie, a oglądanie blogów, czytanie maili i sprawdzanie Facebooka może uniemożliwić Ci spokojne zasypianie!
 

 
no-phones-at-weddings-0121-w352
glamour.com