Blog

kategorie: wszystkie posty
Blog - zdjęcie header

HOT trendy w modzie ślubnej

18 February 2019

 

 

Najważniejsze trendy i najpiękniejsze suknie. 

 

Błysk!!

To absolutny HIT tego sezonu – mieniące się tkaniny pojawiły się na wybiegach największych projektantów. Z nich powstają piękne, graficzne ornamenty nie tylko na gorsetach, a zazwyczaj na całej długości kreacji. Ozdobione brokatem suknie skradły serca Panien Młodych na całym świecie.

1.8

Perły, kamienie, koraliki, bogate hafty

Zdobione suknie ślubne są teraz bardzo na topie. Jeśli Waszym marzeniem jest wyjątkowa, wręcz magiczna kreacja to na pewno powinnyście przymierzyć suknie ślubne z perłami, koralikami lub kamieniami. Absolutnym ślubnym hitem jest połączenie pereł z jakże elegancką i kobiecą koronką. Idealnie sprawdzą się dla tych Panien Młodych, które w wystroju wesela stawiają na glamour w najlepszym wydaniu.

1.6

Dopinana spódnica

To wybór sprytnych Panien Młodych i świetne rozwiązanie, kiedy wahacie się, czy postawić na seksowną i kobiecą rybkę, czy spełnić marzenia z dzieciństwa o ogromnej sukni w królewskim stylu. Twoi goście z pewnością będą zachwyceni nową kreacją. 

1.2

Minimalizm

Minimalistyczne suknie ślubne najczęściej uszyte są z eleganckich, gładkich tkanin, które same w sobie są już naprawdę bardzo wyjątkowe, eleganckie i kobiece. Proste formy, gładkie szwy i szczypta inspiracji rodem z lat 90 sprawią, że niejedna przyszłoroczna Panna Młoda do ołtarza pójdzie właśnie w takiej kreacji.

1.10

Głębokie dekolty V

Dekolty sięgające aż do pępka to niezwykle seksowna odpowiedź na fasony sukien ślubnych z odważnymi wycięciami na plecach. Solidna konstrukcja i zabudowane boki dają gwarancję dobrego smaku. Pozostajemy przy kształcie “V”, który przepięknie wydłuża i wyszczupla sylwetkę.

1.4